KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8187672
nr 818 7672
Ulf Röll Larsen (f. 1948), Danmark. Komposition. Signerad, daterad -90. Ramens innermått: 70x60
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:28:00
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr